Yazı Gönder

Türkiye’nin en hızlı büyüyen içerik platformunda yazılarınızın kendi adınızla yayınlanmasını ister misiniz?

Dusge olarak amacımız, merak uyandırmak ve insanlara öğrenmeleri için ilham vermek. 20 Temmuz 2020’den bu yana insanların kaliteli içeriğe ulaşmasını daha kolay bir hale getirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Ve artık bu yolda sizleri de aramızda görmek istiyoruz. İnsanlara yeni bir şeyler öğretmeyi, fikirlerinizi paylaşmayı yada hoşunuza giden bir liste hazırlayıp onları yazdıklarınızla eğlendirmeyi ister misiniz? Tek yapmanız gereken şey, giriş yap butonuna tıkladıktan sonra profilinizde çıkan yazı gönder alanını doldurmak.

Anlaştığımıza göre, muuutlaka uymanız gereken birkaç ufak detayı hatırlatalım;

  1. İlk kural, içerik oluştururken mutlaka eğlenin. Siz yazarken eğlenirseniz, okuyucular da okurken eğlenir.
  2. Asla ama asla içeriklerinizde küfür kullanmayın, vermek istediğiniz mesajı eminiz ki başka kelimelerle de verebilirsiniz.
  3. Kesinlikle kaynak belirtin. Bilginin doğru olması bizim için çok önemli.
  4. Özgün olun. Kopya içerikler hem bizim için, hem okurlarımız için, hem de sizin için büyük bir zaman kaybından başka bir şey olmayacaktır.
  5. Siyaset, din ve futbol konularından kesinlikle uzak durun. Hassas konularda içerik paylaşıp insanları kutuplaştırmaktan hoşlanmıyoruz.
  6. İçerik hazırlarken görseller kullanın ama aynı zamanda görsellerin özgün olmasına da dikkat edin. Eğer görselleri google üzerinden bulduysanız özgünlüğü pek de kafaya takmayın, çoğunun kullanımı serbest.
  7. Veee artık profilinizde bulunan yazı gönder butonuna tıklamaya hazırsınız.

Hemen kaydol, profiline git ve yazı gönder butonuna tıkla. Sen yazını gönderdikten sonra, hazırladığın içerik editörlerimiz tarafından hızlıca kontrol edilecek ve yayınlanacak. Unutma, sitemize kaydolurken gerçek adınla kaydol ki yazını yayınladığımızda insanlar onu senin yazdığını görebilsin.


Copy link
Powered by Social Snap