İbar Makina Türkiye Ekonomisine Üretim Bandı İle Katkı Sağlıyor

Mart 31, 2021
İbar Makina Türkiye Ekonomisine Üretim Bandı İle Katkı Sağlıyor

Dünya ve ülkemiz genelinde imal etmiş olduğu ürünlerle ön plana çıkan İbar Makina, üretim bandında üstün kalite ve ileri teknolojiler kullanılarak, uluslararası standartlara uygun üretilen birinci sınıf makinalarla hizmet vermektedir. Bu makinalar içerisinde beton boru makinası, beton santrali, briket makinası, parke taşı makinası gibi sayabileceğimiz başlıca ürünleri piyasa alıcılarına sunmaktadır. 

İşleri Kolaylaştıran Makinalar

Bu makinalar içerisinde Briket makinası; çakıl, ponza, kum ve çimentodan oluşmuş harcı, makinanın çalışma prensipleri içerisinde, kalıp vasıtasıyla farklı şekil ve ölçülerde çıkarmaya yarayan otomasyon veya mekanik kontrolünde pistonlu makineler olarak adlandırılır. Briket makinasının temel özellikleri arasında hızlı ve verimli imalat yaparak farklı boyutlarda briket üretmek vardır. 

Briket makinaları isteğe bağlı olarak sabit veya mobil makinalar olarak üretilebilmektedir. Bu makineler set olarak tabir edebileceğimiz karıştırıcı ve beton taşıma sistemleri ile birlikte sunulur. Bununla birlikte otomatik, yarı otomatik, manuel, yürüyen gibi başlıklar altında çeşitlendirilir. 

İbar Makina üretim bandında bulunan diğer ana ürünlerden biri olan beton boru makinası, otomasyonunda bulunan ayarlama düğmeleri sayesinde, arzu edilen büyüklük ve uzunlukta beton boru dökebilir. Bu ürün dünya standartlarında yüksek kaliteli üretim yapan makinalar olarak birçok inşaat alanında ilgi görmektedir. 

İbar Makina imalat ve üretim bandı içerisinde beton santrali önemli bir yer edinir. Beton santrali kum, çakıl, kırma taş gibi malzemelerin oluşturduğu agreganın diğer elementlerle karıştırılması sonucu üretilen hazır betonların, trans mikser ya da kamyonlara dolumunum yapıldığı tesisler olarak adlandırılır. 

İhracatta Öncü Firma

Firma üretim standartları içerisinde bulunan Parke Taşı Makinası ihracatı konusunda da üstün başarı sergilemektedir. Genel olarak çevremizde yoğun olarak rastlayabileceğimiz sokaklarımızı ve caddelerimizi süsleyen parke taşlarının üretilmesinde kullanılan makinalardır. Ülkemizde ve dünya genelinde belediye işletmelerinin, yayalaştırılmış sokaklar ve caddelerde kullandığı parke taşlarının farklı boyut ölçü ve şekillerde üretilebilmesi için imal edilen parke taşı makinası, yoğun ilgi gören makinalar arasında ilk sıralardadır. 

İnşaat Sektöründe Aranan Tedarikçi

Dünyada ve ülkemizde her geçen yıl gelişmekte olan nüfusa paralel, inşaat sektörünün ihtiyaç ve talepleri her geçen gün farklılıklar göstermektedir. Bu teknolojik gelişmeler ve taleplere istinaden üretim yapabilen İbar Makina tedarik konusunda ilk sıralarda yer almaktadır. İnşaat sektörünün her an farklı yer ve alanlarda, ihtiyaçları arasında yer alan yüksek performanslı ve kaliteli ürün talepleri firmanın üstün başarılı referansları sayesinde karşılanabilmektedir. 

İbar Makina ülkemiz taleplerini karşılamakla beraber, üretmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü yüksek performansı makinalarının başarısı sayesinde, ihracat sektörü içerisinde de yerini almıştır. Bir çok farklı ülkeye yüksek kaliteli ve başarılı performans sunan makinalarını ihraç etmeyi başarmış ve montajları tamamlanmıştır. 

Neden İbar Makina

İbar Makina tüm tesis ve makinelerde yüksek ve güçlü gövde yapısı, problemsiz ve seri çalışabilme özelliği, teknolojik ekipman, uzun ömür ve montaj sonrası sağlamış olduğu teknik servis desteği ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. 

İbar makina inşaat sektörünün ihtiyacı olabilecek farklı tarz ve teknolojik yapıdaki makinaların üretiminde, geçmişi ve ortaya koymuş olduğu referansları ile üstün başarı sağlamaktadır. Firma uluslararası düzeyde birçok ülke ve resmi kuruma teslimatları yapılmış ve montajı tamamlamış makinelerin çalışma performansları ile üstün başarı sağlamıştır. 

İnşaat sektörünün farklı istek ve arzularını, profesyonel yetişmiş eleman, yüksek kaliteli malzeme ve tecrübesi ile çok hızlı bir şekilde karşılayabilmekte ve belirtilen teslimat aralığında ürünlerinin montajını tamamlayabilmektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların, istek ve arzularını karşılayabileceği üstün kaliteli makina hizmetleri ve referansları ile güçlü bir yapıya sahip olduğu görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Daha Fazla Keşfet

Ebitda (FAVÖK) Ne Demektir? Formülü ve Hesaplaması

Ebitda Nedir? Ebitda, yani diğer adıyla FAVÖK, Faiz, Vergi ve Amortisman Öncesi kar anlamına …

Satın Alacağınız Ürünün Sahte Olduğuna Dair 7 İşaret

Araştırmacılar, 2021 yılında dünya çapında sahte malların toplam değerinin 600 milyar doların üz…

Step İklimi (Bozkır) Özellikleri: Bitki Örtüsü ve Dağılımı

Step İklimi, ılıman ve sıcak kuşakların denizden uzak, iç kara bölgelerinde görülür. Orta Avrupa…

Omurgalıların Genel Özellikleri

Omurgalı hayvanların tümü, vücutlarının ortasından geçen bir omurgayla simetrik hale gelen bir v…

Irk ve Etnisite Arasındaki Fark Nedir?

Irk ve etnisite genetik olarak var olmayan, ancak hala insan deneyimini etkileyen kavramlardır. …

İnsanlar Neden Aktif Volkanların Yanında Yaşar?

Mayıs 2018’de Hawaii’de bulunan Kilauea Yanardağının gölgesinde yaşayan insanlar patlama sebebiy…

Kimyanın Babası Kimdir? Birden Çok Cevabı Var!

Kimyanın babası kimdir? İşte bu soruya verilebilecek cevaplar farklılık gösterir. Kime sord…

Sinizm (Kinizm) Nedir: Örgütsel Sinizm Ve Örnekleri

Kinizm adıyla da bilinen Sinizm, dünyaya, özellikle de insanlara karşı karanlık bir tutum demekt…

Brooklyn Köprüsü İnşaatının Olağanüstü Hikayesi

Brooklyn Köprüsü 1800’lerde mühendislik alanındaki tüm gelişmeler arasında, belki de en ünl…

Primat Nedir? Atalarımızın Genel Özellikleri

Primatlar, 17 memeli takımından biridir ve türlerinin sayısı yüzlerle ifade edilir. Genelde prim…

Copy link
Powered by Social Snap