Grup İsimleri 2021 (Whatsapp, Cool, Komik, Havalı)

Temmuz 15, 2021

İletişim, artık günümüzde en büyük gereklilik haline geldi. Durum böyle olunca, iletişimi kolaylaştırmak adına çalışmalar da artarak, pek çok teknoloji geliştirildi. Bunların bir parçası olan akıllı telefonlar, insanlar arasında kolay bir iletişim sağlıyor.

Eskiden sesli iletişim ve SMS mesajlaşması üzerinden gerçekleşirken artık Whatsapp ve benzeri uygulamalar aracılığıyla görüntülü ve internet üzerinden kullanılan Whatsapp grupları aracılığıyla gerçekleşiyor.
Hem Android, Hem de IOS tabanlı akıllı telefonlar tarafından, App Store’lar üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Whatsapp, kullanıcılarına ücretsiz olarak internet üzerinden mesajlaşma imkânı sunuyor. Üstelik mesaj atarken herhangi bir reklam da gelmiyor. Kişisel konuşmalara izin veren Whatsapp, aynı zamanda grup kurarak, konuşma fırsatı da veriyor. Elbette arkadaş gruplarınızla ücretsiz bir şekilde konuşmanın keyfini sanal ortamda da yakalayınca, güzel gruplar sık sık ortak konuşabileceği gruplar kurarak bunlara isim veriyor.

Peki, WP grup isimleri olarak ne koyulabilir? Bu konu bir grup oluştururken, en büyük sorun olan konu genellikle isim bulmak olmakta. Peki, bu isim nasıl bulunabilir?

Bizim severek takip ettiğimiz ve Türkiye’nin de en sevilen web sitelerinden olan merakliyiz.com grup isimleri bulma işini sizin yerinize üstlendi. Grup isimleri konusunda birkaç konuya değindikten sonra en güzel, havalı, cool grup isimlerini listemizden bulabilirsiniz.

Grup İsimleri

Whatsapp grupları, Whatsapp uygulaması üzerinden, ücretsiz bir şekilde oluşturulabiliyor. Burada oluşturan kişi yönetici, diğer kişiler ise bir üye olarak yer alıyor. Ancak yönetici kişi, başka yönetici atayabiliyor ya da yöneticiliği bırakabiliyor. 

Whatsapp Grup İsimleri Nasıl Seçilmeli?

Bir grup kurarken en önemli aşama, Whatsapp grup isimleri hakkında karar vermek. Zira isim konulmazsa, grup da en başında açılmıyor. Eğer bir grup ismi arıyorsanız, grubun amacına göre karar vermeniz, bir çözüm olabilir. Eğer bir sınıf olarak kullanacaksanız, sınıfın ismini grup olarak verebilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla kuracaksanız, bu durum daha zor olabiliyor.

Peki, burada isim nasıl konulmalı? Burada dikkat etmeniz gereken nokta, arkadaşlarınızla ortak noktaları tespit etmeniz. Zira grup ismi her üyeyi kapsayan bir unsur değilse, bir ya da birkaç kişi kendini dışlanmış hissedebilecektir. Böylece zamanla istenmeyen kırgınlıklar da meydana gelecektir.

Ancak grubu kurarken ortak noktalarınızdan hareket ederseniz, bir sonuca varabilirsiniz. Örnek olarak sevdiğiniz film ve diziler, kitaplar ve saire gibi konular size yardımcı olabilir.

Whatsapp Komik ve Etkileyici Grup İsimleri

Grup isimleri bulurken pek çok zorluk yaşanıyor. Her ne kadar ortak noktalardan da hareket edilse, bazen insanların aklına çözüm gelmiyor. Eğer bir ilham arıyorsanız, Google arama motorunda Whatsapp grup isimleri üzerine bir araştırma yapabilirsiniz.

Ardından da göreceğiniz üzere, konu üzerinde açılan pek çok başlık ve grup ismi, sizi bekliyor olacaktır. Ardından bunlardan güzel ve tüm ekip üyelerini kapsayacak bir isim tespit ederseniz, bunu hemen kullanabilirsiniz.

Eğer kendinize ait ve özgün bir isim arıyorsanız, Google üzerinde bulduğunuz isimlerden bir ilham alabilir, yeni bir isim düşünebilirsiniz.

Yaratıcı Whatsapp Grup İsimleri

Bu başlık altından yaratıcı Whatsapp grup isimlerini bulabilirsiniz. Sizler için özenle seçmiş olduğumuz grup isimlerine sizinde eklemek istediğiniz grup isimleri varsa bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

 • Blok kafalar
 • Biri Yazıyor…
 • Raymalifiko
 • Dedikodu var
 • Fukaralar
 • Spam Gönderme Yok
 • Ter Derdimiz Konuşmak
 • İşsizler

Havalı Whatsapp Grup İsimleri

Tabii ki grup isimleri yazısının olmazsa olmazı havalı grup isimleridir. Arkadaşlarınızla konuşacağınız gruba havalı bir grup ismi bulmak mı istiyorsunuz?

O zaman buyrun Whatsapp ve diğer gruplarda kullanabileceğiniz havalı grup isimleri listemize…

 • Mekanın Sahibi Geldi
 • Astala Vista
 • Django
 • Üç İdiots
 • Raydan Çıkanlar
 • KPSSzede
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Daha Fazla Keşfet

İnstagram’da Reels Görüntülemelerinizi Yükseltebilirsiniz

Son dönemlerde hemen her amaçla kullanıma uygunluk sağlayan, insanların tüm dünyada tanınır hale…

Kelimutu Dağı Kraterlerinde Renk Değiştiren Göller

Daha önce oldukça çılgın renklere sahip göller gördük, ancak Endonezya’ya bağlı Flores, renkli g…

Yemekten Sonra Neden Uykulu Oluruz?

“Bu kadar yediğime inanamıyorum!” diye başlayıp, kanepede bir şekerleme veya verimsiz geçen süre…

Nasıl Yani! Diyeceğinize Emin Olduğumuz 6 Komplo Teorisi

Aya inişin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu veya benzer şekilde 11 Eylül saldırılarının da bir ku…

Norveç Tohum Bankası: Dünyayı Yedekleyen Proje

Çoğunuz “Dünyayı Nasıl Yedekleyebiliriz ki?” gibi bir yaklaşımda bulunmuş olabilir ancak tohum b…

Kayıp Kıta Mu’nun Türklerle Bağlantısı Nedir? Hızlı Bakış

Bizlerin daha çok Atatürk ve Kayıp Kıta Mu adlı bir kitabın kapağında gördüğümüz kayıp kıta mu i…

Dünyada En Çok Konuşulan Dillerin Sıralaması: Top 10

Dünyada en çok konuşulan diller söz konusu olduğunda, günümüzde dünyada aktif olarak konuşulan 6…

En İyi Fantastik Diziler – Fantastik Mini Dizi Serileri

En İyi Fantastik Dizi Serileri – Netflix – Amazon Prime – HBO Fantastik hikayeleri severler i…

Saatlerce Konsol Oyunu Oynadığınızda Vücudunuzda Neler Olur?

Günümüzde evde vakit geçirmenin belki de en eğlenceli yoludur konsol oyunları. Ancak bazen ayarı…

Kolombiya’daki Yıldız Partisine Davetlisiniz

Gökyüzündeki yıldızları izlemeyi hepimiz severiz. Ama fark etmişsinizdir ki yıldızlar her yerden…

Copy link
Powered by Social Snap